Najlepšie VPN v roku 2021

Najlepšie VPN v roku 2021Myslel som, že by bolo ľahké nájsť bezplatnú sieť VPN, ale mýlil som sa. Väčšina bezplatných sietí VPN má obmedzené údaje, nízke rýchlosti a iba niekoľko umiestnení na serveri. Bol som ešte viac sklamaný, keď som zistil, že niektoré bezplatné služby nemôžu ani odomknúť obsah v zahraničí. Podľa môjho názoru, ak mi VPN neumožňuje prístup k mojim obľúbeným sériám alebo hrám, nestojí to za to (aj keď je zadarmo).Horšie je, že sme zistili, že veľa populárnych bezplatných sietí VPN má sporné obchodné modely. Do svojho zariadenia nemôžete bezplatne sťahovať žiadnu sieť VPN, pretože existuje vážna šanca na vystavenie sa nebezpečnému škodlivému softvéru, sledovačom, krádeži identity a dokonca aj finančným podvodom.

Aby sme vám pomohli vyhnúť sa nebezpečným sieťam VPN a nepotrebným službám, vykonali sme rozsiahle testovanie a v auguste 2021 sme umiestnili najlepšie bezplatné siete VPN. Zistili sme, že najlepšou možnosťou je použitie ExpressVPN na 30 dní-aj keď je zadarmo iba niekoľko týždňov, budete mať neobmedzený prístup ku všetkým prémiovým funkciám. Ak potrebujete trvalé riešenie, vybrali sme tiež 5 bezplatných sietí VPN bez časového obmedzenia.

ProtonVPN: neobmedzené bezplatné údaje a 3 umiestnenia servera

ProtonVPN je jediná VPN v tomto zozname s neobmedzenou šírkou pásma, čo znamená, že ju môžete používať bez obmedzení. Je ideálny, ak ste skúsení používatelia a sťahujete alebo sledujete veľké množstvo obsahu.Bol som ohromený rýchlou rýchlosťou sťahovania na susedných serveroch (Holandsko), dosahujúcou viac ako 130 Mbps. Je to veľa pre jednoduchú navigáciu a dosť na prehrávanie a sťahovanie veľkého obsahu. Keďže existujú iba 3 umiestnenia serverov (USA, Japonsko a Holandsko), výkon bude závisieť od toho, ako blízko ste k nim.Ako používateľ bezplatnej služby nebudete mať prístup k serverom Secure Core, Tor alebo premium. Ak sa teda pokúsite pripojiť k bezplatným serverom počas špičkových hodín, zistíte, že sú rušnejšie a pomalšie ako obvykle. Počas niekoľkých týždňov používania služby ProtonVPN som si to však všimol iba niekoľkokrát.

Oficiálne nemôžete použiť ProtonVPN na odblokovanie streamingových služieb. Počas testovania som však dokázal odomknúť Netflix Holland. Platforma pracovala s minimálnymi prerušeniami a boli sme schopní hrať Vysoko kvalitný obsah. Nemohol som pristupovať k iným streamovacím službám, ale rád som zistil, že platformy ako YouTube fungujú bez problémov.ProtonVPN je extrémne bezpečný pomocou niekoľkých pokročilých šifrovacích protokolov na ochranu vašich údajov. Jeho servery sú plne šifrované, aby chránili pred útokmi mocných skupín, ako sú vlády.

Hotspot Shield: 15 GB bezplatných mesačných údajov na prehrávanie obsahu a Bezpečné prehliadanie

Hotspot Shield: 15 GB bezplatných mesačných údajov na prehrávanie obsahu a Bezpečné prehliadanieBezplatná verzia Hotspot Shield ponúka veľkorysý dátový prenos v porovnaní s inými službami: 500 MB za deň. Toto je asi 15 hodín streamovania SD mesačne.Po testovaní som bol ohromený rýchlosťou sťahovania, ktorú ponúka Hotspot Shield. Jeho patentovaný protokol Hydra tvrdí, že” poskytuje bezkonkurenčnú rýchlosť a výkon ” napriek tomu, že používatelia bezplatnej služby majú v Spojených štátoch iba jeden server. Test rýchlosti, ktorý sme vykonali z Rumunska, ukázal rýchlosť 27, 5 Mbps, dostatočne rýchly na streamovanie a hry bez prerušenia.Bol som však naštvaný množstvom nepríjemných reklám pri sledovaní Netflixu a hraní hier, čo je veľmi frustrujúce. Bezplatná verzia vás nič nestojí, ale za to zaplatíte prerušením streamingového/herného zážitku.

Ak je hlavným problémom bezpečnosť, bezplatná verzia Hotspot Shield obsahuje všetko, čo potrebujete pre bezpečné prehliadanie. Hotspot Shield ponúka 256-bitové šifrovanie vojenskej kvality na ochranu vášho súkromia. Neukladá tiež protokoly a má prepínač pripojenia. Ak potrebujete sieť VPN na obídenie brány firewall alebo anonymné surfovanie po internete v Rumunsku, je to inšpirovaná voľba.

ExpressVPN: neobmedzený prenos dát, rýchle streamovanie, bezpečné

Dôvodom je, že ExpressVPN ponúka neobmedzený prístup ku všetkým svojim prémiovým funkciám zadarmo po dobu 30 dní (na rozdiel od iných bezplatných sietí VPN, ktoré ponúkajú plnú funkčnosť iba pri inovácii). Je to ideálne, ak podnikáte krátku cestu do zahraničia alebo chcete sledovať sériu Netflix, ktorá nie je k dispozícii v krajinách, v ktorých sa nachádzate.Jediné, čo musíte urobiť, je vybrať si predplatné, ktoré ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Pravidlá vrátenia platby sú “bez otázok”. Testoval som túto možnosť, aby som sa uistil, že to funguje. Použil som ExpressVPN 3 týždne, takže som požiadal o vrátenie peňazí kontaktovaním zákazníckej podpory prostredníctvom živého chatu dostupného 24/7. Bol som prekvapený, aké ľahké bolo dostať svoje peniaze späť! Ostatné siete VPN, ktoré som vyskúšal, stratili čas pokusom o vyriešenie mojich problémov alebo ma presvedčili, aby som nezrušil svoje predplatné. Ale ExpressVPN okamžite spracoval moju žiadosť. Peniaze boli vrátené na môj bankový účet do 5 dní.

Vďaka tomu je ExpressVPN ťažké poraziť. Počas testovania som sa pripojil k viac ako 50 serverom v USA, Veľkej Británii, Japonsku a ďalším serverom. Bol som ohromený, že mi ponúkol rýchlosť až 48,5 Mbps! Nemali sme žiadne problémy s pomalým načítaním stránky, zastavením videí alebo oneskorením hier.ExpressVPN neustále odblokuje blokovaný obsah vrátane obchádzania obmedzení, ktoré vám bránia sledovať Netflix USA vo Veľkej Británii. Sledoval som obsah bez spomalenia alebo prerušenia a moja rýchlosť nikdy neklesla pod 25 Mbps. ExpressVPN je tiež jednou z mála služieb VPN, ktoré môžu obísť skvelý čínsky Firewall. Je to skvelá bezplatná možnosť, ak sa chystáte stráviť krátku dovolenku v Číne. čo z neho robí skvelú voľnú možnosť, ak tam trávite krátku dovolenku.

Leave a Comment

Posledné príspevky