Najlepšie šablóny WordPress pre rok 2021 (bezplatné a platené)

Najlepšie šablóny WordPress pre rok 2021 (bezplatné a platené)Úvodný Tip: Ak chcete vedieť, ako si vybrať najlepšie šablóny WordPress, prečítajte si tento návod, ako vybrať šablónu. Hovorí mi, aké kritériá považujem za potrebné a aké sú rozdiely medzi platenými a bezplatnými šablónami.Zoznam, v ktorom nájdete najlepšie šablóny WordPress pre rok 2021-platené alebo Bezplatné, štýlové a dokonca aj pre internetový obchod.

Existuje veľa tém na trhu, ktoré sú zodpovedné za vzhľad našich stránok. Ako hodnotíte, ktorý z nich bude pre nás najlepší? Aké otázky by som mal venovať pozornosť a aké nástroje by som mal použiť?

Jednou z hlavných výhod programu WordPress je jeho flexibilita. Vďaka ľahko inštalovateľným témam môžeme rýchlo zmeniť vzhľad našich stránok. Napriek tomu, že samotná výmena kože je pomerne jednoduchá, takže výber najlepšej možnosti je často veľmi náročný a časovo náročný.

Predtým, ako som si mohol dovoliť vytvoriť svoj blog od začiatku, použil som hotové riešenia, ktoré som mohol prepracovať. Spomínam si, že trávim hodiny kopaním rôznymi zoznamami motívov a nedokážem rozhodnúť o konečnej voľbe. Existuje veľa ponúk na trhu a je ťažké ich pochopiť bez náležitých skúseností.

BEZPLATNÉ ALEBO PLATENÉ TÉMY?

Ak sa rozhodneme používať WordPress, hlavným problémom vo fáze výberu témy je rozpočet.

Hlavnou dilemou je výber medzi bezplatnými a platenými možnosťami. Druhý zostatok okolo sumy rádovo niekoľko desiatok dolárov. Je veľmi zriedkavé nájsť motívy, ktorých použitie autor stanoví cenu nad 100 dolárov.

Avšak, stojí za to platiť vôbec? Prečo by sme mali hľadať komerčné témy, keď sú k dispozícii stovky bezplatných tém?

Kvalita-platené témy sú viac leštené. Na tomto trhu existuje veľká konkurencia a vývojári si nemôžu dovoliť nedostatky. Keď sme sa rozhodli kúpiť, získame oveľa lepšie pripravené riešenia.
Podpora-ak zaplatíme za tému, v podstate získame bezplatnú podporu tvorcov za jej cenu. Preto máme niekoho kontaktovať v prípade problémov a veľkých problémov.
Bezpečnosť-autori platených riešení pravidelne aktualizujú svoje produkty. To eliminuje všetky chyby, ale tiež zvyšuje bezpečnosť našich stránok.
Dokumentácia-väčšina platených tém má tiež dobre pripravenú dokumentáciu. Spolu so súbormi získame rýchlu používateľskú príručku a popis funkcií. Pre bezplatné riešenia sme väčšinou ponechaní sami.
Jedinečnosť-vzhľadom na to, že voľné témy sú bežnejšie, je ťažké byť jedinečné a vyniknúť. Samozrejme, platené produkty si môžu kúpiť aj mnohí ľudia, ale nie sú tak široko dostupné.
Cenová dostupnosť-objektívne by sa malo uznať, že platené riešenia sú relatívne lacné av mnohých situáciách sú najlepším spôsobom, ako dosiahnuť uspokojivý účinok, ktorý nám zároveň nedá príliš veľa na to, aby sme si to mohli dovoliť. Niekoľko stoviek zlotých pre plne funkčnú stranu je náklad, ktorý by sa mal považovať za nízky.

NA ČO SA STAVIŤ?

Myslím, že je to naozaj stojí za to investovať do. Z dlhodobého hľadiska sa takéto výdavky rýchlo vyplatia-ak nie finančne, potom vo forme ušetreného času a nervov.

KDE HĽADAŤ TÉMY WORDPRESS?

Trh s ponukami je veľmi bohatý a konkurencieschopný. V skutočnosti je veľa na výber, ale často je to ohromujúce. Keď v službe Google zadáte frázu “téma wordpress”, prehliadač vás vyzve na viac ako 50 miliónov stránok!

Ako na to prídem? Kde by sme sa mali zamerať najprv, keď chceme nájsť najlepšiu pleť?

Existuje niekoľko miest a overené zdroje:

POPULÁRNE OBCHODY

Téma les je lídrom v odvetví, ktorý zhromažďuje tisíce návrhov od rôznych autorov. Ak nechcete kopať po internete a vyhľadávať na rôznych miestach, zdroje na tejto stránke by mali stačiť.
TemplateMonster-veľa tém pre rôzne CMS, vrátane veľa pre WordPress.

NEZÁVISLÍ TVORCOVIANA ČO SA STAVIŤ?

Elmastudio-minimalistické, naozaj krásne témy WordPress.
Elegant Themes je uznávaná spoločnosť s takmer 90 témami predávanými viac ako 400 000 krát.
Môj obchod s témami-viac ako 100 tém a stovky tisíc zákazníkov.
Téma zlievareň-jednoduché, mierne “hipster” témy.
STRÁNKY, KTORÉ ZHROMAŽĎUJÚ RÔZNE PONUKY
Best Of Themes-Vyberte si najlepšie témy z rôznych zdrojov.
VOĽNÉ TÉMY
Tematické karty sú agregátorom výlučne bezplatných tém. Ak nechceme platiť, nájdeme tu veľa možností.
ROZPOZNÁVANIE TÉM
A ak hľadáte informácie o konkrétnej téme používanej na niektorých stránkach, použite nástroj na detekciu tém WordPress. Povie vám, aké riešenie autor stránky používa a kde ho kúpiť alebo stiahnuť.

Leave a Comment

Posledné príspevky