Právne stávkové kancelárie na Slovensku-porovnanie

Právne stávkové kancelárie na Slovensku-porovnanie

Na Slovensku pozemné aktivity v oblasti stávkových kancelárií vyžadujú všeobecnú licenciu od ministra financií a individuálne povolenie od miestnej samosprávy. Jednotlivé licencie sú platné 5 rokov. Podľa revidovaného zákona o hazardných hrách č. 171/2005 sa licencia na prijímanie stávok online vydáva aj na roky 5.

Na Slovensku, ako aj v Poľsku je zo zákona možné tlačiť stávkové stávky na sieti a v stacionárnych bodoch. Právne stávkové kancelárie pôsobiace v tejto krajine sú Tipsport, Nike a DOXXbet, ktoré sú veľmi podobné športovej Stávkovej Spoločnosti Lvbet.
Medzi operátorov stávok s licenciami MF patria aj Synot Tip, Program Program, Junior Game a Orion Tip, ako aj Victory Tip a Tipos a Fortuna, ktoré sú známe aj poľským hráčom. Slovenskí hráči môžu využiť služby Fortune, pretože táto stávková kancelária patrí medzi najväčšie v našej časti Európy.

AUTORIZOVANÉ STÁVKOVÉ KANCELÁRIE NA SLOVENSKU

Slováci môžu uzatvárať stávky na stávkové kancelárie u prevádzkovateľa Tipsportu, ktorý začal svoju činnosť v roku 1994 (pod iným názvom). V súčasnosti je v celej krajine viac ako 700 pevných bodov tohto bookmakera, čo z neho robí jedného z lídrov v tomto odvetví. Online stávková kancelária Tipsport pôsobí aj na Slovensku. Jeho ponuka zahŕňa ponuky m.in, pre futbal, basketbal, box a ragby, ako aj pre esports, dostihy a chrty. Minimálna stávka je 0.10 € a maximálna výhra je 300 tisíc.€.

Na druhej strane hráči Slovenskej bookmakera Nike môžu vyhrať polovicu – 150-tisíc eur. Táto najstaršia Slovenská Stávková Spoločnosť bola založená 29. Januára 1991 a v súčasnosti má sieť fixných bodov viac ako 900 objektov. Nike akceptuje aj online stávkovanie a vďaka širokému spektru športov (napríklad Atletika, bojové športy, stolný tenis) a za účasti sponzorstva slovenských futbalových klubov patrí medzi najlepších legálnych a osvedčených stávkových kancelárií.

Aj v roku 1991 bola v Trnave založená stávková spoločnosť Victory Tip. V súčasnosti môžu Slováci uzatvárať stávky na tento Buk prostredníctvom internetu alebo v jednom z 200 pozemných bodov. Na Slovensku je organizáciou konských fariem spoločnosť Zavodisko so sídlom v Bratislave. Slováci majú vo všeobecnosti veľký výber stávkových kancelárií, vďaka ktorým sú stávkové kancelárie nadradené okrem iného bonusom s propagačným kódom. Slovenskí bookmakeri tiež súťažia v rovine stávkových sadzieb a športových ponúk pre top podujatia.

Spôsoby platby na stránke bookmakera na Slovensku-vklady a výbery

Spôsoby platby na stránke bookmakera na Slovensku-vklady a výbery

Slovenské stávkové kancelárie poskytujú veľmi širokú škálu platobných metód ponúkaných používateľom, pokiaľ ide o vklad alebo príkaz na výber, často máme k dispozícii možnosti, ako napríklad:

kreditné / debetné karty Visa, MasterCard, Dinersclub
rýchle platby tatrapay / sporopay
paysefecard
bitcoín
pobočka hotovostných poukážok
vklad
predplatené karty
e-peňaženka Neteller, Skrill, PayPal, atď.
tradičný bankový prevod je najdlhšia implementácia približne 7 pracovných dní

Kde uzatvárať stávky na stávkové kancelárie na Slovensku?

Stávkové kancelárie na Slovensku môžu obsahovať online alebo v pevných bodoch. V budúcnosti regionálne stávkové kancelárie predstavujú najväčšiu silu, pokiaľ ide o stávkový trh. Tipsport, aktívny od roku 1994, vám umožňuje využívať viac ako 700 pozemných bodov a online prostredníctvom svojej stávkovej webovej stránky.

Ešte skôr sa na trhu objavila stávková kancelária Nike, ktorá je najstaršou spoločnosťou v krajine. Viac ako 900 pozemných predajní a obrovská tradícia priťahujú najnáročnejších zákazníkov. Treťou silou na Slovensku je Victory Tip, ktorý rovnako ako jeho predchodca pôsobí od roku 1991. V súčasnosti má asi 200 pozemných bodov a rozsiahlu ponuku na národné hry. Najnovším bookmakerom je už známa v-Fortuna. Je to najobľúbenejšia spoločnosť v tejto časti Európy, o činnostiach, o ktorých by mal každý typista aspoň raz počuť.

Leave a Comment

Posledné príspevky