Najlepšie nástroje na tvorbu webstránok

Zistite, ktoré sú 11 najlepších tvorcov webových stránok na trhuAž donedávna každý, kto chce mať stránku na internete, potreboval pomoc ľudí so špecifickými znalosťami a mohol za službu zaplatiť vysokú cenu. Dnes, webové stránky stavitelia poskytnúť všetko, čo potrebujete dostať vaše stránky hore a beží ľahšie a nákladovo efektívne! Nájdenie dobré webové stránky stavitelia môže byť výzvou v týchto dňoch, nie kvôli nedostatku alebo nedostatku kvality, ale práve preto, že možnosti pre dobré služby sú široké. Čo robí rozdiel v tejto voľbe, je vedieť, ktorý z týchto nástrojov skutočne dodá to, čo vaše podnikanie potrebuje. Medzi rôznymi typmi stránok ponúkajú niektorí tvorcovia špecializovanejšiu podporu. Inštitucionálne webové stránky, blogy a elektronické obchody sú hlavnými formátmi a pre každý z nich existujú špecifické požiadavky.

Tvorcovia vám okrem vývoja stránky pomôžu nastaviť ich tak, aby boli synchronizované s automatizačnými nástrojmi a ďalšími dôležitými službami. Tým je rutina riadenia a prevádzky stránok optimalizovaná podľa požiadaviek podnikania. Uprostred tohto scenára sme medzi tvorcami webových stránok oddelili niektoré z najlepších možností na trhu. Pokračujte v čítaní a spoznajte ich!

1. Stage

S pečaťou značky Rock content je Stage riešením tvorby webových stránok spoločnosti. Ako taký si už viete predstaviť, do akej miery sú vaše možnosti konfigurácie úplne zamerané na výsledky, však? Digitálny Marketing je jedným zo zameraní, ktorý zabezpečuje, aby mal zákazník prístup k kľúčovým metrikám, ktoré potrebujú na čoraz väčšiu optimalizáciu práce na svojich webových stránkach.

Ťažiskom javiska je pomôcť spoločnostiam rozvíjať štandardizované blogy s príjemným rozhraním a plne prispôsobené ideálnym štandardom SEO. Funguje na WordPress, čo zaisťuje zjednodušenú konfiguráciu, prevádzku a monitorovanie v každodennom živote. Stratégia príťažlivosti má všetko, aby priniesla skvelé výsledky s použitím tohto tvorcu. Stage je kompletná platforma, ktorá tiež hosťuje blogy. Okrem základných funkcií nájdete aj doplnky na konverziu, ktoré vám pomôžu optimalizovať vstup potenciálnych zákazníkov, čo im umožňuje generovať výsledky v rámci prichádzajúcej marketingovej stratégie vášho podnikania.

2. One.com

Je bežné, aspoň na začiatku, hľadať tvorcov webových stránok, ktorí majú bezplatnú verziu. Toto obdobie umožňuje testovanie alebo dlhodobé používanie pre tých, ktorí začínajú podnikať. O One.com ide to proti tomu, ale nemyslite si, že je to niečo zlé. Zároveň, že nemá bezplatnú verziu, stará sa o to, že je tvorcom webových stránok s jednou z najlepších možných cien.

Nízke náklady samozrejme obmedzujú aj niektoré z jeho funkcií. Je jasné, že One.com je to alternatíva pre tých, ktorí sú na začiatku projektu.
Pretože je to lacnejšie, ukladajú sa určité obmedzenia, napríklad maximálne päť strán v pláne ekonomickej hodnoty. Okrem toho tvorca webových stránok nepovoľuje zobrazovanie reklám. Preto pre spoločnosti alebo projekty, ktoré nepotrebujú nič také zložité alebo ktoré začínajú, One.com funguje to veľmi dobre. S ním je možné mať vlastnú doménu s adresou URL a veľmi atraktívnou webovou stránkou, to všetko s možnosťou vytvárania stránok pomocou WordPress.

3. Mozello

Malá spoločnosť, ktorá však môže poskytovať kompetentné služby na vytváranie webových stránok, pre rôzne jazyky a najlepšie zo všetkých: zadarmo. Mozello je stále málo známy, ale pre túto výhodu prepitné je stále viac voľbou. Pre blog a e-commerce projekty to obstaráva dobre, a to aj so svojimi obmedzeniami.

Samozrejme, existujú reklamy, presne to, čo zaručuje ponúknuť tvorcom webových stránok bezplatne,ale aj v tomto vyniká Mozello.Predmetná reklama je obmedzená na odkaz o spoločnosti, umiestnený v päte stránok. Diskrétne, jeho prítomnosť neprináša užívateľovi, ktorý k nemu pristupuje, predstavu o niečom neprofesionálnom. Okrem základov tvorby webových stránok ponúka Mozello niekoľko dobrých možností nastavenia SEO a tiež 500 MB miesta na ukladanie zadarmo.

4. Gator by HostGator

Názov HostGator je veľmi bežný pre tých, ktorí hľadali hosting pre webové stránky alebo sa o tom už dozvedeli. Jedna z najväčších spoločností na svete v segmente, skvelá referencia, má tiež svoj výkon s nástrojmi na vytváranie webových stránok, v prípade Gator.

Ak potrebujete kompletnú platformu, ktorá umožní hĺbku a detail, pokiaľ ide o uvedenie stredne veľkých projektov do života, gator určite splní všetky očakávania a potreby. Platforma pracuje na systéme PaaS, to znamená všetko online, čo zaisťuje časté aktualizácie a vyhýba sa problémom s vašimi webovými stránkami. Pokiaľ ide o funkcie, Gator má jednoduché a intuitívne rozhranie, takže si môžete vytvoriť svoje webové stránky bez akýchkoľvek problémov. Prispôsobenie viac ako 200 návrhov tém môže vykonať ktokoľvek. Gator však nemá voľné možnosti. Platíte za službu,ale máte skvelú konfiguráciu a plné možnosti prispôsobenia.

5. Wix

Určite už viete Wix, pretože spoločnosť investuje do reklamy, dokonca aj do televízie. Ak ste niekedy premýšľali o tom, ako vytvoriť webovú stránku, Vyhľadávanie vás už priviedlo do Wixu. Je to jeden z hlavných tvorcov webových stránok na trhu, s používateľmi, ktorí si ho vyberajú pre rôzne motivácie. Hlavnou atrakciou Wixu je jeho ľahké vytvoriť webovú stránku v krátkom čase as krásnym a funkčným rozhraním. Má obrovský výber tém a obrázkov, z ktorých si môžete vybrať pre svoj projekt.

Tieto možnosti zaistia, že vytvoríte zaujímavé používateľské rozhranie, obzvlášť dobre zosúladené s vašou spoločnosťou. Nastavenie každej z týchto šablón je celkom jednoduché,pretože všetko sa robí v štýle”kliknúť a ťahať”. Môžete tiež nainštalovať niekoľko aplikácií na svoje webové stránky, Všetky so zaujímavými funkciami pre správu projektu. Pomáhajú zjednodušiť a zefektívniť rutinnú správu stránok. Najlepšou možnosťou použitia Wix je mať platený plán, pretože bezplatný program neumožňuje mať vlastnú adresu URL, okrem veľmi viditeľnej reklamy.

6. Webnode

Ďalšia skvelá nízkonákladová alternatíva Webnode Web Builder ešte nie je tak populárna, ale môže to byť zaujímavá voľba pre menšie projekty.Zámerom je pomôcť malým podnikom mať prístup k nástroju s veľkými témami, ktoré fungujú dobre, ale bez toho by to znamenalo veľký vplyv na marketingový rozpočet.

Napriek svojmu nižšiemu a lacnejšiemu plánu má Webnode aj svoju bezplatnú verziu, oveľa obmedzenejšiu as reklamou. Tí, ktorí začínajú v bezplatnej licencii, môžu upgradovať a získať všetky funkcie, ktoré sú v zmluvnom pláne. S plateným plánom je tiež možné prispôsobiť vašu adresu URL, čo ovplyvňuje profesionalitu vašich stránok. Jednou z nevýhod používania Webnode je nedostatok možností konfigurácie a optimalizácie pre elektronický obchod. Ponecháva tiež niečo, čo je potrebné v detailoch SEO zameraných na blog, čo do značnej miery obmedzuje jeho použitie pre inštitucionálne stránky. Napriek tomu existujú dobré šablóny na výber, všetky navrhnuté pre jednoduchú navigáciu a vhodné pre mobilné zariadenia.

7. Weebly

Weebly patrí do kategórie tvorcov webových stránok, ktorí si cenia ľahkosť, pokiaľ ide o začatie nového projektu.Najmä ak chcete rozvíjať svoj elektronický obchod, tieto funkcie sú ešte praktickejšie a intuitívnejšie.Ide o to, že pomocou svojho interného sprievodcu môže užívateľ rýchlo vytvoriť svoj elektronický obchod a už začať svoju činnosť.

Vo Weebly nájdete niekoľko plánov, medzi nimi aj obchodnú verziu, ktorá je najvhodnejšia pre tých, ktorí chcú používať platformu pre elektronický obchod. Pokiaľ je to o niečo drahšie, okrem toho, že má viac funkcií, nemá to vplyv aj na hodnotu predaja. Na bežnom účte sa za každú transakciu uskutočnenú na webe účtuje poplatok vo výške 3%. Celkovo môžete Weebly zaradiť medzi najlepších tvorcov webových stránok dnes. Možnosti šablóny sú široké a ľahko konfigurovateľné. Nástroj má tiež Centrum aplikácií, kde si môžete stiahnuť funkcie a administratívne aplikácie z webu. Ak potrebujete zmeny v SEO, ľahko sa vykonajú v rámci operácie.

8. Uol Host

Národné a s veľkou pečaťou, hostiteľ UOL je jedným z tvorcov národných stránok najrelevantnejších a stojí za stávkovanie. Celá jeho operačná štruktúra má yola ako východiskový bod, nástroj, ktorý sleduje hlavné parametre hodnotenia, ktoré spoločnosť Google v súčasnosti používa. Vytváranie webových stránok s hostiteľom UOL je preto zárukou primeranosti SEO. Čo vyniká najviac o hostiteľovi UOL sú jeho služby spojené s plateným účtom, ale so zameraním na inštitucionálne stránky. Predplatiteľ môže používať až päť e-mailových účtov, z ktorých každý má 12 GB hotovosti, čo je celkom relevantné.

Ďalším dôležitým bodom je 24-hodinová podpora ponúkaná na rôznych kanáloch. Pre veľké stránky je zaručená služba tým rozdielom. Ak však plánujete vytvoriť blog alebo virtuálny obchod, tvorca webových stránok hostiteľa UOL nie je najviac odporúčaný. Zameranie nástroja je naozaj najjednoduchšie stránky, ktoré môžu spoločnosti využiť v prezentačnom návrhu, teda inštitucionálne. Avšak aj keď existuje takéto obmedzenie, predávaný výrobok je veľmi kompetentný a užitočný.

9. Shopify

Ďalším obrom medzi tvorcami webových stránok je spoločnosť Shopify lídrom v elektronickom obchode. Elektronické obchody sa vždy rozhodnú pre vlastnosti tejto spoločnosti, pretože sa špecializovala na túto kategóriu. Ak často nakupujete cez internet, určite ste už na tejto platforme vykonali nejakú transakciu, pretože má viac ako 1 milión aktívnych používateľov.

Celý online, nástroj Shopify je kompletný a umožňuje vám vytvoriť inventár produktov, vždy s podrobnými možnosťami katalógu.
Môžete mať tiež prístup k metrikám predaja pre každú položku jednoduchým pochopením úrovne predaja a vizualizácie každej položky.
Okrem toho existujú skvelé možnosti dizajnu, ktoré dávajú tvári vášho podnikania do internetového obchodu! Jedným bodom, ktorý môže vydesiť, sú ceny. Ako líder v segmente elektronického obchodu sú hodnoty vyššie ako hodnoty konkurentov. Ak však potrebujete veľký, dobre fungujúci a veľký internetový obchod, Shopify je nevyhnutnosťou. Jeho použitím môžete tiež povoliť prijímanie platieb Shopify za predaj uskutočnený vo vašom internetovom obchode!

10. SiteBuilder

Potrebujete svoje stránky čo najskôr a nechcete si zlomiť hlavu, aby ste ju oživili? SiteBuilder ide v tomto riadku: jednoduchá obsluha a výsledok v žiadnom momente! Najlepšie na tom je, že zabezpečuje akýkoľvek projekt, či už inštitucionálny, blogový alebo dokonca elektronický obchod.

Akékoľvek atraktívne a ľahko navigovateľné online prostredie môže byť postavené bez problémov. V schéme “kliknúť a ťahať” si môžete vybrať rôzne témy, tlačidlá a akékoľvek iné vizuálne funkcie, aby ste vylepšili dizajn stránok. Existujú skvelé šablóny, ktoré môžu urýchliť túto prácu a už dávajú “tvár” vašim stránkam. Nemusíte sa obávať navigácie, pretože každá zvolená šablóna je navrhnutá tak, aby reagovala. Po vytvorení má váš web veľa informácií o dôležitých metrikách týkajúcich sa SEO a digitálneho marketingu. SiteBuilder v tomto zmysle nezlyhá a prináša informačný panel so všetkým, čo potrebujete vedieť, nielen na návštevu metrík, čo je zásadné pre tých, ktorí majú blogy a elektronické obchody.

11. Squarespace

Ďalším z globálnych gigantov je Squarespace vysoko výkonné riešenie pre tých, ktorí potrebujú stránky s veľkou kapacitou. Nielen dobre fungovať, ale tiež byť pripravený k rastu kedykoľvek. Škálovateľnosť je pre svojich zákazníkov veľkým rozdielom, to znamená, že je istotou, že stránka bude schopná držať krok so spoločnosťou, aj keď rozširuje svoje potreby. Medzi najznámejšie webové stránky stavitelia, Squarespace vyniká veľa, pokiaľ ide o dizajn.

Šablóny a možnosti konfigurácie rozhrania sú veľmi dobré a pomáhajú vytvárať moderné a pútavé webové stránky, ktoré generujú veľké schválenie od návštevníkov.Najlepšie je, že toto štruktúrovanie sa vykonáva pomocou jednej z najintuitívnejších operácií na trhu.Ak chcete veľký elektronický obchod, určite Squarespace bude schopný priniesť výsledok vďaka úplne úplnému rozhraniu správy. Jeho rozvojová podpora je veľmi kompetentná a umožňuje vám začať internetový obchod integrovaný s inštitucionálnou webovou stránkou.

Leave a Comment

Posledné príspevky