Najlepšie fotobanky 2021

Najlepšie fotobanky 2021Napísali ste skvelý článok? Prišli ste s veľkým reklamným sloganom alebo ste pre svoju spoločnosť vytvorili novú webovú stránku? Teraz je čas nájsť fotografie, ktoré najlepšie rozdajú to, čo ste chceli darovať.

Fotografie hrajú významnú a niekedy veľkú úlohu, pokiaľ ide o pritiahnutie pozornosti a záujmu publika. Nerobte si starosti, ak nerozumiete fotografovaniu, pretože banky na fotografie vám prídu na záchranu.

Nižšie nájdete šesť najlepších fotografických bánk. Tri z nich zahŕňajú platené fotografie, ktoré sú spojené s vysokou kvalitou a exkluzivitou. Ďalšie tri sú zadarmo. Nájdete tu opakovane použiteľné fotografie a menší výber, je však možné, že budú vyhovovať vašim potrebám.

Najlepšie Platené Banky Fotografie

Adobe Stock
Adobe, vývojári programov ako Photoshop a InDesign, sa nemusia odosielať. Na ich webových stránkach nájdete viac ako 50 miliónov fotografií, videí, ilustrácií, vektorovej grafiky, 3D grafiky a oveľa viac.Adobe Stock je tiež súčasťou ich služby Creative Cloud, predplatenej služby, ktorá poskytuje mnoho funkcií, ktoré spoločnosť ponúka mesačne, vráta

Getty Images & iStock by Getty Images

Getty Images S. U. y na vyhľadávanie fotografií.. ju existuje už od roku 1995, čo z nich robí jeden z najstarších a spája ich .nie najbohatšie banky.. na  . Ich mladší brat, iStock, ponúka ch. sto ta) ona však bez výnimky (te (v V. most .potrebujete niekoľko kariet .CIA na Getty Images kúpiť na vás))))). Obe strany však poskytujú veľmi vysokú kvalitu

Shutterstock

Shutterstock je známy ako vynikajúci zdroj veľmi kvalitných obrázkov, ktoré sú skvelé pre veľkoformátovú tlač. Okrem toho majú obrovskú databázu fotografií, v ktorej nájdete viac ako 260 miliónov fotografií, vďaka čomu je Shutterstock jednou z najpopulárnejších zbierok na svete.

Najlepšie Fotografie Zadarmo:

Nesplash

Unsplash je jedným z najznámejších zdrojov, ktorý ponúka viac ako 550 tisíc voľných diel na osobné aj komerčné účely. Licencia Unsplash photo nemá žiadne obmedzenia ani požiadavky, hoci zmienka o autorovi fotografie je vítaná.Najlepšie Fotografie Zadarmo:

Pexels

Rovnako ako v prípade Unsplash, aj Pexels ponúka fotografie, na ktoré sa nevzťahujú obmedzenia používania. V prospech druhého je veľmi dobrý vyhľadávací systém, ktorý umožňuje napríklad vyhľadávať fotografie podľa prevládajúcich farieb na nich.

PixaBay
PixaBay je jedným z najväčších agregátorov obrázkov vo voľnom segmente. Ponúkajú viac ako 1,5 milióna súborov dostupných na komerčné a osobné použitie. Služba je založená na hodnotení používateľov a nie vždy ponúka prácu najvyššej kvality-medzi takou veľkou základňou však určite nájdete niečo pre seba.

Pokračovať

Dúfame, že tento zoznam vám pomôže nájsť perfektnú fotografiu, vďaka ktorej bude vaša komunikácia pútavejšia. Samozrejme, existuje oveľa viac fotografických bánk ako vyššie uvedených šesť a na každej z nich nájdete perlu. Tu ukážem tie najlepšie, ktoré ponúkajú najväčšie

Leave a Comment

Posledné príspevky