Najlepšie cashback portály

Najlepšie cashback portály

Existuje nespočetné množstvo spôsobov, ako zarobiť peniaze online. Najziskovejšie portály vrátenia peňazí. Prostredníctvom nich budete môcť nakupovať v internetových obchodoch, ako ste zvyknutí, ale budú pre vás výhodné-časť vynaložených peňazí sa vám vráti vo forme darov.

Jeho zloženie sa líši tak pre jednotlivé obchody, ako aj pre rôzne portály. Toto je jeden z najdôležitejších parametrov pri výbere portálu a vždy ho môžete použiť. Ďalšími dôležitými parametrami sú podmienky na poskytovanie nahromadených požehnaní, bonusov a podpory používateľov. Tieto potrebné kroky sme zvážili počas porovnávacieho testu portálu cashback.

Tam sme porovnali najväčšie domáce portály a napísali sme samostatnú recenziu pre každú z nich. Tam sa dozviete, v akých situáciách dostanete požehnanie za nákup, aké bonusy možno očakávať pri jeho používaní atď.

Na tejto stránke nájdeme výsledky porovnania v tabuľkách, ktoré sme preskúmali. Ak máte záujem vysvetliť niektoré parametre, zľavy a bonusy, široký kontext prijímania požehnaní alebo sa chcete dozvedieť viac o rôznych typoch vrátenia peňazí, môžete si tiež prečítať náš článok o tom, ako si vybrať portál vrátenia peňazí.

Najlepšie cashback portály porovnávacím testom

Najlepšie cashback portály porovnávacím testom

Pripravili sme samostatnú recenziu každého kľúčového portálu. Tu nájdete jeho zhrnutie a podrobný odkaz na recenziu, ktorý nájdete na samostatnej stránke. V tejto sekcii nájdete plnú cenu bonusov, platieb a podpory používateľov.

Použite najlepšie bonusové portály, ktoré presahujú obvyklú sumu pre iné portály. Užijete si tiež rýchle výplaty bonusy, užívateľská podpora chatu a vysoká cashback. Naopak, nevýhodou je zaplatená suma, ktorá by mala byť minimálne 299 Kč a malý počet online partnerských predajní.

PlnáPeněženka.cz ponúka priateľské podmienky pre bonusové aj bonusové platby. Bonusy môžu byť vyplatené od 1 dňa a budú na vašom účte do 3 pracovných dní. Výhodou je rozsiahla databáza internetových obchodov. Pre stálych zákazníkov existuje vernostný program. Nevýhodou môže byť nedostatok mobilných aplikácií.

Prístav Tipli.cz ponúka slušný obchodný rozsah a mierne bonusy. Výhodou je možnosť platiť od 1, Ako aj rýchle výplaty. Peniaze budú pripísané na Váš účet do 2 dní. Okrem toho môžete svoj účet spravovať pomocou aplikácie v telefóne. Nevýhodou je nedostatok vstupného bonusu a vernostného programu iba pre blogerov.
Prístav Refundo.cz tieto bonusy sú nižšie v porovnaní s ostatnými. Vybraný bonus môže byť vyplatený od 25 Kč a pripísaný na účet do 3 pracovných dní. Ponúka celý rad internetových obchodov z čoho vyberať. Jeho výhodou je schopnosť spravovať ho pomocou mobilnej aplikácie.

Hamty.cz je vhodný najmä pre stálych zákazníkov. Stojí za to veľmi vysoké percento bonusov. Avšak, nevýhodou je ročný poplatok, ktorý je účtovaný v bonusoch zhromaždených až 240 kr. Po dokončení tejto sumy bude vyplatený vyšší bonus.

Leave a Comment

Posledné príspevky