Najlepšie bitcoinové burzy 2021

Najlepšie bitcoinové burzy 2021Bitcoin bol vždy volatilnou výmenou kryptomeny za denné obchodovanie a jeho volatilita sa v posledných mesiacoch zvýšila. Na jednej strane to spôsobuje veľa stresu dlhoročným držiteľom,ktorí sa teraz začínajú obávať, že Bitcoin už nikdy nemôže zasiahnuť dolari 20,000. Na druhej strane to predstavuje mimoriadnu príležitosť pre denných obchodníkov, ktorí vidia zvýšenie volatility ako výzvu na využitie turbulentných pohybov trhu Bitcoin.

Ak obchodovanie počas dňa znie ako niečo, čo by ste chceli vyskúšať sami, všetko, čo potrebujete na začatie, je používateľský účet na jednej alebo viacerých najlepších burzách kryptomeny pre Bitcoin day trading v roku 2020 uvedených v tomto článku. Náš výber je založený na objeme obchodu, pretože väčší objem obchodu znamená väčšiu likviditu a lepšie obchodné popravy.

Najlepšie výmeny kryptomeny

unu. Binance

Binance je najväčšia výmena kryptomeny podľa objemu obchodovania. Hoci sa jeho hlavným zameraním je čínsky trh, burza podporuje aj anglických, kórejských a japonských používateľov. Binance je k dispozícii v dvoch verziách: basic a advanced. Neočakávajte, že základná verzia bude tak ľahko použiteľná ako napríklad výmena kryptomeny Coinbase, ale najstrmšia krivka učenia je malá cena, ktorú treba zaplatiť za všetky funkcie, ktoré ponúka Binance.

Binance nevyžaduje overenie účtu pre používateľov Tier 1, ktorí môžu vyberať až 2 BTC za deň. Ak chcete stiahnuť viac ako toto, musíte nahrať ID s fotografiami a počkať na manuálne schválenie. Dobrou správou je, že Binance má vynikajúci tím zákazníckej podpory a všetky požiadavky používateľov sa zvyčajne riešia včas.

Majitelia zariadení IOS si môžu stiahnuť oficiálnu aplikáciu Binance, ktorá obsahuje cenové grafy z viacerých kryptomien a umožňuje obchodovanie na cestách bez námahy.

Dva. Mesiac

Luno sa trochu líši od mnohých platforiem obchodovania s kryptomenami. V Luno môžete Bitcoin a Ethereum používať iba na obchodovanie s inými fiatovými menami alebo naopak. Je o niečo jedinečnejšia ako niektoré, a preto pôsobí na takýchto obmedzených trhoch.

Výmena je zatiaľ obmedzená na Európu, Malajziu, Nigériu, Južnú Afriku a Indonéziu. Luno nemôžete používať mimo týchto trhov, takže používatelia USA sa budú musieť pozrieť na ďalšie možnosti.

Bittrex

Najlepšie bitcoinové burzy 2021Bittrex je skvelou voľbou pre tých, ktorí chcú, aby sa Bitcoin deň výmeny. Má mimoriadne čisté používateľské rozhranie, ktoré uľahčuje navigáciu a pochopenie toho, čo sa deje.

Avšak, jedna z najlepších vecí, o Bittrex je, že v skutočnosti podporuje viac ako 190 rôznych cryptocurrencies, ktoré si môžete kúpiť. Je to stále dobre regulovaná platforma, ale otvára viac možností pre denné obchodovanie.

Výmena funguje po celom svete, takže nezáleží na tom, kde sa nachádzate na svete, Ak chcete uskutočniť výmenu Bitcoin day. Bittrex je tiež jednou z dôveryhodných platforiem, ktorá využíva najlepšie bezpečnostné funkcie v krypto-hai na vrchole štandardného šifrovania a dvojfaktorového overovania.

Štyri. GDAX

GDAX (Global Digital Asset Exchange) je burza bitcoin so sídlom v USA pre profesionálnych obchodníkov. Je vlastnená a prevádzkovaná ľuďmi za Coinbase, veľmi populárnou výmenou kryptomeny Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum a Litecoin. Ak chcete začať obchodovať na GDAX, najlepším spôsobom je zaregistrovať sa na účet na Coinbase, urobiť tam vklad a potom začať obchodovať s GDAX. Prevod aktív z Coinbase na GDAX je okamžitý.

Pretože GDAX má sídlo v Spojených štátoch, finančné prostriedky jeho klientov v USD sú poistené a chránené až do výšky 250,000 USD. “Sme presvedčení, že výmeny, ktoré ponúkajú pokročilé obchodné schopnosti a spĺňajú regulačné požiadavky, sú z dlhodobého hľadiska pravdepodobnejšie úspešné,” povedal Adam White, viceprezident Coinbase.

Keď sa v júni 2017 spustila rozsiahla objednávka na predaj Ethereum 800 automatických príkazov na zastavenie strát a likvidácií financovania marže, prevzal GDAX zodpovednosť za kolaps cien spoločnosti Ethereum z 317 na 10 centov a ocenil všetky transakcie pomocou podnikových fondov.

Aj keď GDAX ešte nemá svoju vlastnú aplikáciu pre iOS, mobilná verzia svojej webovej stránky funguje skvele na všetkých zariadeniach iOS a ponúka všetky funkcie verzie pre stolné počítače.

Bitfinex je veľká kryptomenná burza so sídlom v Hongkongu, známa svojim prebiehajúcim konfliktom s bankami, ktoré sa ju niekoľkokrát snažili odstrániť zo svojich fondov. K dnešnému dňu sa Bitfinex úspešne pohybuje medzi rôznymi bankami v rôznych krajinách bez toho, aby odhalil zákazníkom, kde sú peniaze uložené.

Ak je to jedna vec, s ktorou môžete žiť, neexistuje žiadny iný dôvod, prečo by ste sa nemali registrovať na Bitfinex a profitovať z čiastočného obchodovania až 3, 3-krát. Bitfinex tiež ponúka maržové pôžičky v USD alebo kryptomene pre obchodníkov, ktorí používajú pákový efekt a majú aplikáciu pre iOS, ktorá poskytuje prístup v reálnom čase k grafom, obchodom na burze a obchodom s maržami.

Bitstamp

Bitstamp je bezpečná a transparentná burza Bitcoin so sídlom v Luxemburgu. Bitstamp je skvelý pre obyvateľov EÚ, pretože vám umožňuje vkladať peniaze do jednotnej oblasti platieb v Eurách v Európskej únii. Burza začala svoju činnosť v Slovinsku v roku 2011, potom sa presťahovala do Spojeného kráľovstva v roku 2013 a potom do Luxemburska v roku 2016.

Bitstamp je jednou zo štyroch výmen, spolu s GDAX, itBit a Kraken, ktorých ceny slúžia ako základ pre referenčnú sadzbu Bitcoin CFE CFC (BRR), čo je referenčná sadzba amerického dolára v Bitcoin raz za deň .

Bitstamp má oficiálnu aplikáciu pre iOS, ktorá, podobne ako Krakenova aplikácia pre iOS, získala množstvo negatívnych recenzií pre nedostatok poľštiny. Aplikácia vám umožňuje aktualizovať údaje o trhu v reálnom čase a prihlásiť sa pomocou svojho účtu Bitstamp, ale najlepšie je Prihlásiť sa na webovú stránku Bitstamp na obchodovanie.

Praskanie

Spoločnosť Kraken bola založená v roku 2011 a v súčasnosti pôsobí v USA, Kanade, EÚ a Japonsku a je lídrom burzy Bitcoin z hľadiska objemu a likvidity. Kraken má verifikačný systém na úrovni používateľa a vyžaduje, aby používatelia posielali svoju adresu iba na uskutočňovanie vkladov, výberov a transakcií.

Kraken má priateľskú a užitočnú podporu a jej bezpečnosť a spoľahlivosť najlepšie dokazuje skutočnosť, že to bola prvá výmena kryptomeny na svete, ktorá vytvorila kryptograficky overený dôkaz rezerv, čo dokazuje, že vlastní 100% finančných prostriedkov zákazníkov.

Aplikácia pre iOS v Krakene má pomerne zlé hodnotenie iba 1 a pol hviezdy, pretože vyžaduje zmenu veľkosti a veľa opráv chýb. Funguje to dobre pre základné veci, ako je kontrola zostatku na účte, ale nespoliehali by sme sa na to, pokiaľ ide o vykonávanie Bitcoinových transakcií. Mobilná verzia webovej stránky Kraken je lepšou alternatívou.

Leave a Comment

Posledné príspevky